Boisko piłkarskie

Boisko piłkarskie

Boisko piłkarskie to jedna z bardziej popularnych inwestycji, często wybieranych przez naszych klientów.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w budowaniu tego typu obiektów. Program "Moje Boisko - Orlik 2012" to kilkanaście naszych projektów i realizacji oraz blisko 25 000 m2 nawierzchni z trawy. Ponadto wykonanie kilkudziesięciu prywatnych boisk piłkarskich i kilkunastu rewitalizacji, pozwoliło nam uzyskać niezbędną wiedzę, dzięki której wykonujemy obiekty fachowo, bezpiecznie i sprawnie.

Realizujemy projekty boisk zarówno z trawy syntetycznej jaki i naturalnej. Zależnie od wymagań i potrzeb zleceniodawcy. Każdy z tych dwóch wariantów oferuje różne możliwości, odmienne parametry oraz inny sposób konserwacji i pielęgnacji. Doradzamy w podjęciu właściwej decyzji.

Poznaj różnicę, dowiedz się jaki rodzaj nawierzchni wybrać:

 

Sprzęt i wyposażenie

Oferujemy także pełne wyposażenie boisk piłkarskich. Nasza oferta to kompleksowa usługa: od nawierzchni, przez malowanie linii, do wyposażenia boiska w sprzęt i małą architekturę.

W przypadku boisk piłkarskich znajdziesz u nas: bramki, elektroniczne tablice wyników, piłki, piłkochwyty, trybuny oraz elementy małej architektury (ławki, kosze na śmieci).